Агентство послуги професійного управління ризиками консультаційних послуг у сфері безпеки

Про насПро нас

Ефективна система внутрішнього контролю і система управління ризиками безпеки - фундамент успішної діяльності компанії. Наявність чіткої структури, стратегії та необхідної прозорості в процесі управління ризиками безпеки дозволяє в умовах невизначеності зовнішнього середовища забезпечити подальший розвиток і благополуччя Вашої компанії.


Наше Агентство надає широкий спектр послуг професійного управління ризиками та консультаційних послуг у сфері безпеки для національних та міжнародних компаній з метою вироблення захисних механізмів направлених на зниження їх негативного впливу.


Будь-яка компанія ставить перед собою бізнес-цілі і здійснює відповідно до них свою діяльність. При цьому завжди існує ймовірність виникнення тих чи інших подій, які можуть негативним чином вплинути на досягнення поставлених цілей.


Наше Агентство об'єднує спеціалізованих аналітиків, які здатні провести розробку і обгрунтування оптимальних програм діяльності компанії, виявлення і моніторинг ризиків безпеки, пов'язаних з вашим підприємством, і усунення наслідків їх настання.


НАШІ ЦІННОСТІ ТА КОРПОРАТИВНА КУЛЬТУРА

Довіра:

Агентство зміцнює і розвиває дружні партнерські відносини зі своїми акціонерами, інвесторами, контрагентами і працівниками.


Відкритість:

Прозора інформаційна політика Агентства не тільки гарантує право всіх зацікавлених осіб на отримання достовірної та актуальної інформації про діяльність Агентства, але також є однією з найважливіших складових її корпоративної культури.


Неупередженість та об'єктивність:

Агентство приймає управлінські рішення на підставі належним чином перевірених даних, а вибір контрагентів, партнерів і співпрацю з ними здійснюється на прозорих, справедливих ринкових умовах без необґрунтованих преференцій або упереджень.


Відмова від корупції та недобросовісної конкуренції:

Агентство утримується від участі в неетичних, незаконній або несправедливій діяльності, а також докладає зусиль і вживає заходів, щоб партнери по бізнесу, контрагенти дотримувались тих же високих етичних стандартів в ділових відносинах, які є відмінною рисою Агентства.