Управління ризиками забезпечення особистої безпеки ділових подорожей

УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСОБИСТОЇ БЕЗПЕКИ ДЛЯ ДІЛОВИХ ПОДОРОЖЕЙУПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСОБИСТОЇ БЕЗПЕКИ ДЛЯ ДІЛОВИХ ПОДОРОЖЕЙ

ПОСЛУГИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕКИ ОРГАНІЗАЦІЯМ, ЩО ПРАЦЮЮТЬ В НЕБЕЗПЕЧНИХ УМОВАХ
(Expat Security)


У зв'язку з ростом кількості міжнародних інцидентів професійна політика безпеки вкрай важлива для організацій, що працюють по всьому світу.


Особиста безпека

Напрямки:

Огляд існуючої, створення та впровадження нової програми управління безпекою подорожей на підприємстві.


Пошук і підбір менеджерів з безпеки подорожей для вашого відділу корпоративної безпеки або подорожей.


Розроблення, впровадження та реалізація програм і політик, які призначені для захисту іноземних громадян, а саме корпоративна політика при поїздках і роботі за кордоном, підготовка та навчання перед поїздкою, комунікація, заходи безпеки адаптовані до конкретної країни, реєстрація в посольстві.


Підтримка Вашої організації під час ділових поїздок за допомогою безпечного автомобільного транспорту, фізичного захисту персоналу, авіаційної охорони, повітряного чартеру.


Підготовка план дій і реагування в разі виникнення надзвичайної ситуації або проблем з експатріантами. Підготовка повідомлень та прес-релізів, щоб мінімізувати збиток організації в разі виникнення інцидентів за кордоном.


Проведення навчання перед відрядженням сімей співробітників, які будуть супроводжувати їх за кордоном, що включає загальні рекомендації з безпеки проживання за кордоном і конкретні питання безпеки та охорони, пов'язані з їх місцезнаходженням.


Визначення зовнішніх постачальників послуг із забезпечення безпеки подорожей та медичної допомоги, що відповідають Вашим корпоративним потребам і вимогам.


Аутсорсингові рішення для управління безпекою подорожей.


Пошук онлайн-інструментів, пов'язаних з безпекою подорожей і медичними послугами, такими як відстеження мандрівників PNR, GPS-відстеження, онлайнові бази даних з безпеки та медичним службам, служби безпеки та медичного оповіщення, цілодобові екстрені гарячі лінії.


Відстеження персоналу, який живе та працює в умовах підвищеного ризику з наданням спеціального автотранспорту та комплексу альтернативних засобів зв'язку.


Перевірка житлової безпеки, адаптованої до країни де мають намір проживати працівники.


Реєстрація в місцевому посольстві, яке у разі кризи буде відповідати за забезпечення обліку громадян своєї країни та при необхідності, їх евакуацію.